Welcome to our online store!

I-Alternator-0120488291

Incazelo emfushane:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 986034270, 98660041034440, 333440, 98660043827400, 33 3440, 3741, 3744, 4103 , 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 1351309700146, 8114,2972,943 V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 5240151022,715291,541 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902 , 3661502350, A0091549902, A0091549902, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A0101548492802, A9201546589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Imininingwane Yomkhiqizo

Mayelana NATHI

Ikhodi ye-OEM

Izimoto ezisebenzayo

isevisi

Omaka bomkhiqizo

0120488291 I-Amperage (A) 100
Ukuzungezisa CW
Uhlobo lwePulley Akufakiwe
Uhlobo lwePulley Kulungisiwe
I-Pulley Grooves 2
Ikhodi yokuxhuma 243

  • Okwedlule:
  • Olandelayo:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Inkampani yethu—i-Nitel Motors ingumkhiqizi omuhle kakhulu weziqalisi zokunciphisa amagiya kanye nezingxenye zayo.Siphumelele i-ISO/TS 16949-2009 International Quality System ngokuqinile.Imikhiqizo yethu enelisekile ihlanganisa uchungechunge lwe-Delco 38MT kanye ne-39 MT, uchungechunge lwe-Bosch, uchungechunge lwe-Mitsubishi, uchungechunge lwe-Prestolite, uchungechunge lwe-Hitachi, uchungechunge olungaphezu kwe-10 kanye namamodeli angu-100 okuqalisa amamotho.Imikhiqizo yethu ilungele izinhlobo eziningi zezinjini namaloli, njengezinjini ze-Cummins, izinjini ze-Deutz, ama-Freightliner Trucks, amaloli omhlaba, izinjini ze-Caterpiller, ama-Volvo Trucks, ama-Mack Trucks, ama-Renault Trucks, ama-DAF Trucks, ama-Scania Trucks, ama-Daewoo Trucks, i-Iveco Trucks, i-OMAN. Amaloli, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, Weichai Power engines, Sinotruk, DCEC engines, CCEC engines, Shanghai Diesel engines, Dalian Diesel engines nokunye.
    siyaqiniseka kakhulu ukuthi uma usebenza nathi, Singafuna inzuzo evamile yentuthuko.
    Siqinisekisa ikhwalithi.

    Siqinisekisa isevisi.
    Siqinisekisa isikhathi esiwusizo.
    Siqinisekisa isikhathi sokulethwa.
    Sithembe, Sikhethe, Woza Kithi.
    INTEL ENGINES
    Iselula |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    I-imeyili: carina-motors@hotmail.com
    Iwebhusayithi http://www.nitel-motors.com
    I-BOSCH 120469001
    I-BOSCH 120469019
    I-BOSCH 120469039
    I-BOSCH 120469101
    I-BOSCH 120469103
    I-BOSCH 120469509
    I-BOSCH 120469686
    I-BOSCH 120469982
    I-BOSCH 120488256
    I-BOSCH 120488277
    I-BOSCH 120488278
    I-BOSCH 120488282
    I-BOSCH 120488291
    I-BOSCH 120489231
    I-BOSCH 120489282
    I-BOSCH 120489316
    I-BOSCH 986033510
    I-BOSCH 986034270
    I-BOSCH 986034400
    I-BOSCH 986037410
    I-BOSCH 986037440
    I-BOSCH 986041030
    I-BOSCH 986043890
    I-BOSCH 3351
    I-BOSCH 3427
    I-BOSCH 3440
    I-BOSCH 3741
    I-BOSCH 3744
    I-BOSCH 4103
    I-BOSCH 4389
    I-BOSCH 6033GB3010
    I-BOSCH 6033GB3023
    I-BOSCH 6033GB3047
    I-BOSCH 6033GB3055
    I-BOSCH 6033GB3083
    I-CUMMINS 3255439
    I-CUMMINS 3283780
    I-DAF 894300
    I-DAF 986041090
    I-DAF 986047870
    I-DAF 1244492
    I-DAF 1267235
    I-DAF 1274480
    I-DAF 1350515
    I-DAF 1357591
    I-DAF 297297
    I-DAF 393746
    I-DAF 613097
    I-DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    I-FIAT / MARELLI 943357261
    UJOHN DEERE F063075
    I-KHD 1177464
    I-LETRIKA (ISKRA) 11209422
    I-LETRIKA (ISKRA) I-AAN3112
    I-LEYLAND AELD077
    LIEBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS I-LRA2504
    LUCAS I-LRA973
    LUCAS I-LRB00138
    LUCAS I-LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG587
    INDODA 51261017214
    INDODA 51261017215
    I-MERCEDES-BENZ 51542402
    I-MERCEDES-BENZ 715424002
    I-MERCEDES-BENZ 71542402
    I-MERCEDES-BENZ 71548102
    I-MERCEDES-BENZ 81543102
    I-MERCEDES-BENZ 91540602
    I-MERCEDES-BENZ 91540620
    I-MERCEDES-BENZ 91540702
    I-MERCEDES-BENZ 91541502
    I-MERCEDES-BENZ 91549902
    I-MERCEDES-BENZ 9154990280
    I-MERCEDES-BENZ 95407002
    I-MERCEDES-BENZ 101542002
    I-MERCEDES-BENZ 101548202
    I-MERCEDES-BENZ 101548902
    I-MERCEDES-BENZ 10154890280
    I-MERCEDES-BENZ 101549202
    I-MERCEDES-BENZ 10154920280
    I-MERCEDES-BENZ 10548902
    I-MERCEDES-BENZ 3661502350
    I-MERCEDES-BENZ A0091549902
    I-MERCEDES-BENZ A009154990280
    I-MERCEDES-BENZ A0101548902
    I-MERCEDES-BENZ A010154890280
    I-MERCEDES-BENZ A0101549202
    I-MERCEDES-BENZ A010154920280
    I-MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINS 2871C201
    I-VALEO 2940780
    I-VALEO 436589
    I-VALEO 510372
    I-VALEO 9AR3927G
    I-VOLVO 20402404
    Yenza Imodeli Uhlobo Unyaka Ulwazi
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1831 AK 1997-2002 11946cc, 313HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1831 K 1997-2002 11946cc, 313HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1831 S -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1832 AK 2003 - 11946cc, 320HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1832 K 2003 - 11946cc, 320HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1835 AK 1997-2002 11946cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1835 K 1997-2002 11946cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1835 S -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A 2002 - 11946cc, 360HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1836 AK 2003 - 11946cc, 360HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1836 K 2003 - 11946cc, 360HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LS -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1840 AK 1997-2002 11946cc, 394HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1840 K 1997-2002 11946cc, 394HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1840 S -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1841 K 2003 - 11946cc, 408HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LS -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 -  
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1843 AK 1997-2002 11946cc, 428HP
    I-MERCEDES-BENZ ACTROS Ngo-1843 K 1997-2002 11946cc, 428HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 2635 B 2005 - 11967cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3028 B 2011 - 6374cc, 279HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3228 C 2002 - 2004 6374cc, 279HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3335 2004 - 11967cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3335 B 2004 - 2005 11967cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3340 -  
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3340 B 2004 - 2005 11967cc, 401HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3340 K -  
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3343 2004 - 11967cc, 428HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 3343 B 2004 - 11967cc, 428HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 4135 B 2005 - 11967cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 4135 K 2009 - 11967cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 4140 k 2009 - 11967cc, 401HP
    I-MERCEDES-BENZ I-AXOR 4143 k 2009 - 11967cc, 428HP
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO I-Citaro -  
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro G -  
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro G 1998 - 6374cc, 252HP
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro G 1999 - 6374cc, 279HP
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro N -  
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro N 1998 - 6374cc, 231HP
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro N 1998 - 11967cc, 252HP
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro N 1998 - 6374cc, 279HP
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro N 1999 - 6374cc, 245HP
    I-MERCEDES-BENZ I-CITARO UCitaro N 1999 - 6374cc, 279HP
    I-MERCEDES-BENZ I CITO 130 kW 1999 - 4249cc, 177HP
    ERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-5000 2002 - 4801cc, 218HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-5000 2002 - 6374cc, 231HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-5000 2012 - 4801cc, 218HP
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 613D -  
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 615D -  
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 810 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 102HP
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 813D -  
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 813 DA -  
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 814 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 136HP
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 815D -  
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 815DA -  
    I-MERCEDES-BENZ KWAHLUKANILE 816 DT (670,398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 152HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG U-1150L 1988 - 5675cc, 125HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-300 2000 - 4249cc, 150HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-300 2000 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-3000 2002 - 4249cc, 150HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-3000 2002 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-400 2000 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-400 2000 - 6374cc, 231HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-4000 2002 - 4249cc, 150HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-4000 2002 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-4000 2002 - 4801cc, 218HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-500 -  
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-5000 2002 - 4801cc, 218HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-5000 2002 - 6374cc, 231HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-5000 2012 - 4801cc, 218HP
    I-MERCEDES-BENZ I-TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    I-MERCEDES-BENZ I-TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    I-MERCEDES-BENZ I-TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967cc, 354HP
    I-MERCEDES-BENZ I-TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    I-MERCEDES-BENZ I-TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    I-MERCEDES-BENZ I-TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435HP
    I-MERCEDES-BENZ I-TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG U-1150L 1988 - 5675cc, 125HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-300 2000 - 4249cc, 150HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-300 2000 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-3000 2002 - 4249cc, 150HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-3000 2002 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-400 2000 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ngo-400 2000 - 6374cc, 231HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-4000 2002 - 4249cc, 150HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-4000 2002 - 4249cc, 177HP
    I-MERCEDES-BENZ UNIMOG Ku-4000 2002 - 4801cc, 218HP
    I-MERCEDES-BENZ I-ZETROS 1833 A 2008 - 7201cc, 326HP
    I-MERCEDES-BENZ I-ZETROS 2733 A 2008 - 7201cc, 326HP

    I-Nitel qulaity warty:

    Yonke imikhiqizo yethu inikeza isevisi yewaranti yonyaka owodwa.Uma kukhona noma iyiphi inkinga yekhwalithi yomkhiqizo ngokwawo kusukela ngedethi yokuthenga, ngemva kokuqinisekiswa ngumnyango wethu wokuhlola ikhwalithi, sizohlinzeka ngemikhiqizo emisha sha mahhala.

    Inhloso yebhizinisi ye-Nitel:

    Ukwaneliseka kwamakhasimende kuwumgomo wethu, futhi sithemba ngobuqotho ukusungula ubudlelwano obuzinzile bokusebenzisana namakhasimende ukuze sithuthukise imakethe ngokuhlanganyela.Ukwakha izinto ezinhle kusasa ndawonye!Inkampani yethu ibheka “izintengo ezifanele, isikhathi esisebenza kahle sokukhiqiza kanye nenkonzo enhle yangemva kokuthengisa” njengemfundiso yethu.Sithemba ukubambisana namakhasimende amaningi ukuze sithuthukiselane futhi sizuze.Samukela abathengi abangahle baxhumane nathi.
    Izinkinga eziningi phakathi kwabahlinzeki-mpahla namakhasimende zibangelwa ukungakhulumisani kahle.Ngokwesiko, abahlinzeki bangangabaza ukubuza izinto abangaziqondi.Sidiliza leyo migoqo ukuze siqinisekise ukuthi uthola okufunayo ezingeni olilindele, ngesikhathi ofuna ngaso.Isikhathi sokulethwa esisheshayo kanye nomkhiqizo owufunayo umbandela wethu.

     

  • Bhala umlayezo wakho lapha futhi usithumelele wona