Welcome to our online store!

I-Alternator-0124655012

Incazelo emfushane:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 20849352, 208508236, 2142


Imininingwane Yomkhiqizo

Mayelana NATHI

Ikhodi ye-OEM

Izimoto ezisebenzayo

Omaka bomkhiqizo

0124655012 Amandla kagesi (V) 24
I-Amperage (A) 110
Ukuzungezisa CW
Uhlobo lwePulley Kulungisiwe
I-Pulley Grooves 8
I-Pulley Diameter (mm) 73
I-B+ Terminal (30) M8
Ikhodi yokuxhuma 167

  • Okwedlule:
  • Olandelayo:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Inkampani yethu—i-Nitel Motors ingumkhiqizi omuhle kakhulu weziqalisi zokunciphisa amagiya kanye nezingxenye zayo.Siphumelele i-ISO/TS 16949-2009 International Quality System ngokuqinile.Imikhiqizo yethu enelisekile ihlanganisa uchungechunge lwe-Delco 38MT kanye ne-39 MT, uchungechunge lwe-Bosch, uchungechunge lwe-Mitsubishi, uchungechunge lwe-Prestolite, uchungechunge lwe-Hitachi, uchungechunge olungaphezu kwe-10 kanye namamodeli angu-100 okuqalisa amamotho.Imikhiqizo yethu ilungele izinhlobo eziningi zezinjini namaloli, njengezinjini ze-Cummins, izinjini ze-Deutz, ama-Freightliner Trucks, amaloli omhlaba, izinjini ze-Caterpiller, ama-Volvo Trucks, ama-Mack Trucks, ama-Renault Trucks, ama-DAF Trucks, ama-Scania Trucks, ama-Daewoo Trucks, i-Iveco Trucks, i-OMAN. Amaloli, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, Weichai Power engines, Sinotruk, DCEC engines, CCEC engines, Shanghai Diesel engines, Dalian Diesel engines nokunye.
    siyaqiniseka kakhulu ukuthi uma usebenza nathi, Singafuna inzuzo evamile yentuthuko.
    Siqinisekisa ikhwalithi.

    Siqinisekisa isevisi.
    Siqinisekisa isikhathi esiwusizo.
    Siqinisekisa isikhathi sokulethwa.
    Sithembe, Sikhethe, Woza Kithi.
    INTEL ENGINES
    Iselula |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    I-imeyili: carina-motors@hotmail.com
    Iwebhusayithi http://www.nitel-motors.com
    I-BOSCH 124555036
    I-BOSCH 124655012
    I-BOSCH 124655019
    I-BOSCH 124655500
    I-BOSCH 986049350
    I-BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS I-LRA3285
    LUCAS I-LRA3413
    I-RENAULT 5010589551
    I-RENAULT 7420466317
    I-RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 5010589551
    I-RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420466317
    I-RVI (RENAULT VEHICULES IND.) 7420862899
    I-VOLVO 20466317
    I-VOLVO 20849352
    I-VOLVO 20850236
    I-VOLVO 21429782
    Yenza Imodeli Uhlobo Unyaka Ulwazi
    AMALOLI E-RENAUL I-KERAX 460.32 2006 - 12800cc, 461HP
    AMALOLI E-RENAUL I-KERAX 500.32 2006 - 12800cc, 500HP
    AMALOLI E-RENAUL MAGNUM I-DXi 13 440.19 2009 - 12800cc, 440HP
    AMALOLI E-RENAUL MAGNUM I-DXi 13 460.18 T 2006 - 12800cc, 461HP
    I-VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340HP
    I-VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380HP
    I-VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    I-VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380HP
    I-VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420HP
    I-VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    I-VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420HP
    I-VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460HP
    I-VOLVO FM FM 500 2005 - 12800cc, 500HP
    I-VOLVO FM FM 500 2012 - 12800cc, 500HP
    I-VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380HP
    I-VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420HP
    I-VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460HP
    I-VOLVO FMX 500 2010 - 12800cc, 500HP
  • Bhala umlayezo wakho lapha futhi usithumelele wona