Welcome to our online store!

I-BOSCH 0001231033 Starter motors yeMercedes Benz

Incazelo emfushane:

Injini ye-BOSCH Starter

 

001231033

 

  • Isikhathi sokulethwa: izinsuku ezingama-30-45
  • Iwaranti: Isiqinisekiso Sonyaka ongu-1
  • Izimo: 100% Iyunithi entsha eyakhelwe ukuhlangabezana nokucaciswa kwe-OEM
  • Incazelo yomkhiqizo:24V 4.0KW 9T CW
  • Isisindo: 9.00kg


Imininingwane Yomkhiqizo

Mayelana NATHI

Ikhodi ye-OEM

Ikhwalithi

Omaka bomkhiqizo

Amandla kagesi (V) 24
I-Kilowatt (kW) 4.0
Amazinyo 9
Ukuzungezisa CW
I-Flange Diameter (mm) 89.0
I-Nose Cone Yebo
Uhlobo Lokukhweza I-Flange
Izimbobo Okufakwayo 3
Izimbobo ezinezintambo 0
50 Terminal M6

BOSCH 0001231033
INDODA 36262016003
BOSCH 0001231133
I-MERCEDES-BENZ A0061512203
OSCH 0001263015
BOSCH 0001263016
BOSCH 0001263049
BOSCH 0001263050
I-MERCEDES-BENZ 0061512201
I-MERCEDES-BENZ A0061512201
ER MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 AK 1998 - 2004 4249cc, 170HP
I-MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 AK 2004 - 4249cc, 170HP
I-MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 K -
I-MERCEDES-BENZ ATEGO 1017 K 1998 - 2004 4249cc, 170HP
I-MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 -
I-MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 A 2004 - 4249cc, 177HP
I-MERCEDES-BENZ ATEGO 1018 AK 2004 - 4249cc, 177HP1627111671(1) 603aecf69c5f409822f90408cdf1641


  • Okwedlule:
  • Olandelayo:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Inkampani yethu—i-Nitel Motors ingumkhiqizi omuhle kakhulu weziqalisi zokunciphisa amagiya kanye nezingxenye zayo.Siphumelele i-ISO/TS 16949-2009 International Quality System ngokuqinile.Imikhiqizo yethu enelisekile ihlanganisa uchungechunge lwe-Delco 38MT kanye ne-39 MT, uchungechunge lwe-Bosch, uchungechunge lwe-Mitsubishi, uchungechunge lwe-Prestolite, uchungechunge lwe-Hitachi, uchungechunge olungaphezu kwe-10 kanye namamodeli angu-100 okuqalisa amamotho.Imikhiqizo yethu ilungele izinhlobo eziningi zezinjini namaloli, njengezinjini ze-Cummins, izinjini ze-Deutz, ama-Freightliner Trucks, amaloli omhlaba, izinjini ze-Caterpiller, ama-Volvo Trucks, ama-Mack Trucks, ama-Renault Trucks, ama-DAF Trucks, ama-Scania Trucks, ama-Daewoo Trucks, i-Iveco Trucks, i-OMAN. Amaloli, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, Weichai Power engines, Sinotruk, DCEC engines, CCEC engines, Shanghai Diesel engines, Dalian Diesel engines nokunye.
    siyaqiniseka kakhulu ukuthi uma usebenza nathi, Singafuna inzuzo evamile yentuthuko.
    Siqinisekisa ikhwalithi.

    Siqinisekisa isevisi.
    Siqinisekisa isikhathi esiwusizo.
    Siqinisekisa isikhathi sokulethwa.
    Sithembe, Sikhethe, Woza Kithi.
    INTEL ENGINES
    Iselula |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    I-imeyili: carina-motors@hotmail.com
    Iwebhusayithi http://www.nitel-motors.com
    0001231002 I-BOSCH
    0001231033 I-BOSCH
    0001231133 I-BOSCH
    0041518401 I-MERCEDES
    004151840180 I-MERCEDES
    0051512001 I-MERCEDES
    005151200180 I-MERCEDES
    005151220180 I-MERCEDES
    0061512201 I-MERCEDES
    006151220180 I-MERCEDES
    0061512203 I-MERCEDES
    006151220380 I-MERCEDES
    063522310330 MAGNETI MARELLI
    06372112010 MAGNETI MARELLI
    0986017240 I-BOSCH
    101112 KUHNER
    101112P KUHNER
    10479626 I-DELCO
    11.130.728 ISKRA / LETRIKA
    114523 POSITION
    115514 POSITION
    120-20134 U-ROBERT'S
    1516660R I-DAF
    18364N I-WAI/TRANSPO
    19084014 I-DELCO
    19084201 I-DELCO
    19637N I-WAI/TRANSPO
    20401556 NGEMPELA
    220278 BEKUYI
    260-23204 DIXIE
    33947 FUTHI LAPHO
    36262016003 INDODA
    45-4299 ELSTOCK
    458177 I-VALEO
    551.503.093 PA
    6010655 USANDO
    72735769 MAHLE
    860321 I-PREstoLITE
    88212389 POWERMAX
    8846 CEVAM
    8EA012586-011 HELLA
    8EA737540-001 HELLA
    A0041518401 I-MERCEDES
    A004151840180 I-MERCEDES
    A0051512001 I-MERCEDES
    A005151200180 I-MERCEDES
    A005151220180 I-MERCEDES
    A0061512201 I-MERCEDES
    A006151220180 I-MERCEDES
    A0061512203 I-MERCEDES
    A006151220380 I-MERCEDES
    AEY2158 ELECTRO YEMOTO
    I-AZF4507 ISKRA / LETRIKA
    I-BOS0001231033 I-WOODAUTO
    I-BOS0001231133 I-WOODAUTO
    BOS0986017240 I-WOODAUTO
    I-CS1112 Izingxenye ze-HC
    I-CST10655 I-HEMET
    I-CST10655AS I-HEMET
    I-CST10655ES I-HEMET
    Idatha ye-CST10655GS I-HEMET
    I-CST10655OS I-HEMET
    Idatha ye-CST10655RS I-HEMET
    DRS7240 I-DELCO
    DS8350 I-DELCO
    I-EAA-121094 EAA
    IS0728 ISKRA / LETRIKA
    LRS02626 LUCAS
    I-MAHMS141 I-WOODAUTO
    I-MQS1112 MAGNETI MARELLI
    MS141 MAHLE
    S0037 AS-PL
    SG0024 GHIBAUDI
    I-STB1112 I-KRAUF
    I-STB2112 I-KRAUF
    I-STB5112 I-KRAUF
    I-STD1112 I-KRAUF
    I-STM916 I-ROLLCO
    I-STP1112 I-KRAUF
    I-STR50105 I-WOODAUTO
    I-STR50420 I-WOODAUTO
    TS-6200 DIXIE
    0986021083 I-BOSCH
    I-MS 141 MAHLE
    I-STRL112 3EFFE
    I-MAV126550 SIOM
    I-CGB-27240 I-AINDE
    I-RNL1724 I-RNL
    LRS2626 LUCAS

    Mayelana nekhwalithi, silawula ngokuqinile ukukhethwa kwezinto ezingavuthiwe, sisebenzisa konke ukuhlolwa lapho singena efekthri, futhi inqubo yokukhiqiza ilandela ngokuqinile i-ISO/TS 9000 kanye ne-ISO/TS 16949 amazinga ebanga lekhwalithi.Futhi inkampani yethula amathuluzi okuhlola we-Canada DV angenisiwe ukuze avivinye ngokuphelele ukuhlola okungu-100% ngokuhambisana ngokuqinile nezindinganiso zomkhakha ukuze kuqinisekiswe ukuthi umkhiqizo ngamunye uhlangabezana nezindinganiso zasekhaya kanye nezindinganiso zekhwalithi ezihambisanayo eYurophu, ukuze amakhasimende akwazi ukusebenzisa imikhiqizo ngokuzethemba.

  • Bhala umlayezo wakho lapha futhi usithumelele wona